Ułatwienia dostępu

VI Turniej Warcabowy

Dnia 30 września odbył się w naszym Domu VI Turniej Warcabowy. Jak co roku cieszył się on dużym zainteresowaniem. Przyjechali reprezentanci z piętnastu jednostek (DPS, ŚDS, WTZ i POW z terenu Powiatu Ostrowskiego) oraz zawodnicy społeczności lokalnej; łącznie 64 osoby.

Wszyscy walczyli o Puchar Wójta Gminy Sieroszewice. Najlepsi gracze otrzymali cenne nagrody. Wśród uczestników Turnieju wyłoniono czterech najlepszych graczy, którym gratulowała Sekretarz  Pani Mirosława Busza. Zwycięzcą Turnieju został pan Bronisław Bartoszczyk z DPS w Kaliszu, drugie miejsce zajął pan Jan Stępień reprezentujący DPS w Baszkowie, na trzecim miejscu uplasował się pan Miłosz Sobczak z naszego Domu. Zawodników, którzy zajęli trzy pierwsze miejsca uhonorowano również pucharami. Nikt z graczy jednak nie został bez drobnego upominku (uczestnicy otrzymali pamiątkowe długopisy z logo turnieju)  a wszystkim towarzyszyła dobra zabawa.

Projekt był realizowany przy współpracy ze Stowarzyszeniem im. Lady Ryder i finansowany przez Gminę Sieroszewice i Powiat Ostrowski.

Warto wiedzieć

Dom Pomocy Społecznej w Psarach jest domem dla kobiet i mężczyzn przewlekle psychicznie chorych. Średni miesięczny koszt utrzymania mieszkańca od 1 lutego 2024 wynosi 6.856,26 zł. Ilość miejsc 166.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…